Контактні дані

Державний нотаріус Томаш Антоняк і нотаріус Марек Глановський

Адреса: вул Solna 27 приміщення A, 61-736 Познань

Телефон: (61) 853 21 22, (61) 812 06 25

Мобільний телефон: 601 191 401

Електронна пошта: rejent@notariusze-poznan.com


Офіс працює з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00. Інші дати за попередньою домовленістю.

Ми приймаємо оплату кредитними картками.

Контактний формуляр

Якщо вас зацікавила пропозиція юридичної фірми або виникли питання щодо нашої роботи, заповніть форму нижче. Ми завжди докладаємо всіх зусиль, щоб ви отримали відповідь якомога швидше.

1. Державний нотаріус Томаш Антоняк та нотаріус Марек Глановський керують нотаріальною конторою за адресою: вул. Solna 27 приміщення A в Познані, отримали від Вас інформацію, що становить персональні дані. Вони будуть використовувати їх лише для цілей, пов’язаних із здійсненням нотаріальної діяльності, яка здійснюється на Ваш запит. Вони також використовуватимуть їх під час виконання обов'язків, що випливають з окремих нормативних актів, пов'язаних з цією діяльністю (наприклад, стягнення судового збору та податків).

2. Дії нотаріусів здійснюються на підставі положень законодавства, що покладають на них обов'язки, пов'язані з виконанням функцій та виконуваних завдань (це відповідає вимогам підпункту b) частини 1 статті 6 та підпункту g, f та частини 2 статті 9. j Загального положення про захист даних 2016/679 - GDPR).

3. Детальний обсяг обов'язків нотаріусів визначено положеннями загальнозастосовного законодавства, зокрема Законом від 14 лютого 1991 р. - Законом про нотаріат, т.е. журнал Законів 2017 р., ст 2291 із змінами д.

4. Нотаріуси передадуть ваші персональні дані державним органам (наприклад, судам і податковим органам) у рамках виконання юридичних зобов'язань.

5. Нотаріуси зобов'язані зберігати ваші персональні дані протягом 10 років з моменту закінчення нотаріальної дії, для якої вони отримали ці дані.

6. Інформація, що становить Ваші персональні дані, використовується нотаріусами у зв'язку з діючими вимогами законодавства. Це означає, що ви зобов’язані надати персональні дані, необхідні для належного (законного) здійснення нотаріальної діяльності. Відмова у наданні цієї інформації нотаріусам унеможливлює здійснення нотаріальної діяльності.

7. Відповідно до чинного законодавства ви маєте можливість отримати доступ до інформації, яка становить ваші персональні дані. Ви також можете їх виправити або вимагати їх видалення, якщо це передбачено положеннями Закону - Закону про нотаріат.

8. Якщо у вас виникли запитання чи сумніви щодо діяльності державних нотаріусів, які стосуються інформації, яка є вашими персональними даними, ви можете надіслати їх на електронну адресу: rejent@notariusze-poznan.com.

9. Якщо у вас є застереження щодо діяльності нотаріусів, які стосуються інформації, яка є вашими персональними даними, ви можете подати скаргу на ім’я Голови Управління захисту персональних даних.